На цю подію прихильники монаршої родини чекали декілька місяців. Члени королівської родини тривалий час перебували на самоізоляції і напередодні Різдва, 8 грудня, нарешті зустрілися. Кенсінгтонський палац поділився захопливим відео на офіційній сторінці герцогів Кембриджських в інстаграмі.

Дивіться також Ласують зефіром і сміються: як Кейт Міддлтон і принц Вільям проводять час у різдвяному турі

Зустріч королівської сім'ї Великобританії

Діти та онуки Її Величності прибули до Віндзора на найбажанішу зустріч за увесь час пандемії. Урочиста подія відбулася на свіжому повітрі, у подвір'ї замку. Єлизавета ІІ вийшла до гостей та порадувала усіх своєю присутністю.

Принц Вільям та Кейт Міддлтон перебували у різдвяному турі країною, а Віндзорський замок став кінцевою зупинкою їхньої робочої мандрівки. Також на зустріч з королевою прибули принц Чарльз, герцогиня Корнуольська, принцеса Анна, принц Едвард та графиня Уессекська.

Королівська родина подякувала місцевим волонтерами та іншим працівникам за роботу, яку вони виконують під час пандемії коронавірусу та на Різдво. Присутні на заході були без захисних масок на обличчях, проте дотримувалися соціальної дистанції.

На фото видно, що королева скучила за найріднішими, з усмішкою на обличчі зустрічала їх у Віндзорі і мило спілкувалася. Діти та онуки Єлизавети ІІ також неймовірно щасливі у цей зимовий день.

Єлизавета ІІ
Зустріч королівської сім'ї у Віндзорі / Фото Getty Images

Єлизавета ІІ
Королева Єлизавета ІІ та герцоги Кембриджські / Фото Getty Images

Єлизавета ІІ
Єлизавета ІІ, принц Чарльз та герцогиня Корнуольська / Фото Getty Images

Образ Єлизавети ІІ

Для важливої події королева обрала яскраве вбрання. Вона вийшла до гостей у червоному пальті та елегантному капелюшку. Шию Її Величності прикрашала вишукала червоно-біла хустина, а вуха – сережки з червоним камінням. Такий аутфіт Єлизавета ІІ поєднала з чорними туфлями.

Волосся вона вклала у звичну зачіску, а на обличчі зробила легкий макіяж з червоною помадою на губах. Довершила ефектний look чорними рукавичками та сумкою, яку повісила на руку.

Єлизавета ІІ
Єлизавета ІІ у червоному вбранні / Фото Getty Images