На офіційній сторінці королівської родини в інстаграмі з'явилася світлина та слова привітання, адресовані принцесі Беатріс.

Читайте також Як королівська сім'я привітала Меган Маркл з днем народження: фото

Беатріс є п'ятою онукою Її Величності. Нещодавно вона вийшла заміж, а королева разом із чоловіком принцом Філіпом були одними з небагатьох гостей, присутніх на церемонії. Єлизавета ІІ та Беатріс мають теплі стосунки, тому у її день народження у мережі поширили їх спільне фото, де на обличчях обидвох сяють усмішки.

У дописі зазначено, що знімок був зроблений у Чистий Четвер, коли принцеса приєдналася до бабусі на службі у Йоркському монастирі.

"Бажаючи принцесі Беатріс дуже щасливого дня народження", – написали у публікації.

Що відомо про принцесу Беатріс

Принцеса Йоркська Беатріс є страшою донькою другого сина Єлизавети ІІ – принца Ендрю. Вона народилася в 1988 році в Лондоні. На момент народження Беатріс була першою принцесою в королівській сім'ї, після її тітки принцеси Анни. Наразі Беатріс займає дев'яте місце у лінії престолонаслідування.

17 липня 2020 року принцеса Беатріс таємно вийшла заміж за італійського мільярдера Едоардо Мапеллі Моцці. Скромна церемонія відбулася у Віндзорському замку, де закохані обмінялися подружніми обітницями.

Для перегляду фото гортайте праворуч