Іспанський король Філіп VI з дружиною Летицією та двома доньками відвідали Майорку, передає 24 канал. На острові вони здійснили вже два офіційні виходи, під час кожного з яких не знімали медичних масок. Однак аксесуар в час пандемії не повпливав на роботу королівської родини: подружжя та їхні доньки залюбки спілкувались з людьми, дотримуючись дистанції, та позували на камеру.

До теми Королева Іспанії у яскравій сукні вирушила на Майорку: ефектні фото

11 серпня Філіп VI та Летиція відвідали соціально-освітній центр, що в Пальма-де-Майорці. Для цього особливого виходу королева одягнула білосніжну сукню-сорочку, яка є трендом літнього сезону. До вбрання Її Величність підібрала нюдові еспадрилі, що додали її образу буденності. Волосся королева Летиція зібрала у високий хвіст. Водночас дві маленькі модниці красувались у сукнях та кедах.


Королівська сім'я Іспанії / Фото Getty Images


Принцеса Софія пошкодила ногу напередодні поїздки / Фото Getty Images

Як відомо, королівська родина завжди приїжджає на Майорку в серпні. Після офіційних виходів Філіп VI, Летиція та принцеси Леонор і Софія залишаються там на відпочинок. Завершується відпустка королівського подружжя урочистою вечерею з місцевою владою, однак цього разу захід доведеться скасувати.