Королівські родини не упускають можливості в черговий раз поспілкуватись зі своїми прихильниками. Тому саме вони стають головними гостями урочистих заходів, де демонструють свої манери та стильне вбрання.

Читайте також: Королева Йорданії здивувала заявою щодо її дорогого гардеробу

Днями король Абдалла ІІ та його чарівна дружина Ранія приєднались до відзначення Дня дерева. Королівське подружжя зустрілось із йорданською молоддю та активістами у Камалійському лісі. Там королева Ранія допомогла монарху посадити дерева.

Для такого публічного виходу Її Величність вбрала досить скромний одяг. Королева Ранія постала перед учасниками заходу у картатому пальті, штанах та водолазці. Свій скромний look вона доповнила черевиками на невеликих підборах. Із лійкою в руках Ранія приступила до роботи, що виглядало досить чарівно.

Варто зазначити, що королева Йорданії – не перша знаменита жінка, яка показала свої вміння садівника. У серпні 2018-го перша леді США Меланія Трамп самостійно посадила дуб біля президентської резиденції. Дружина глави Білого дому поралась у саду в спідниці від Valentino, у ніжно-рожевому топі і туфлях на підборах від Christian Louboutin. Такий розкішний образ Меланії нещадно розкритикували в мережі.