Про це пишуть в ABC.

Королева Єлизавета для відеозвернення обрала вишукану білу сукню з ніжними прикрасами, однак головна інтрига полягає щорічної зміні фотографій на столі у Єлизавети II. Цього разу в своєму кабінеті вона розмістила знімки чоловіка і онуків – принцеси Шарлотти і принца Джорджа. Такі світлини зворушили багатьох жителів Британії.

Читайте також: Католицьке Різдво в Європі: цікаві ідеї для бюджетної подорожі

У своїй вітальній промові королева рідко згадує про свого чоловіка принца Единбурзького Філіпа, однак, зважаючи на те, що цього року королівське подружжя святкувало 70 років спільного життя, вона відзначила про його неймовірну любов, підтримку та відмінне почуття гумору впродовж року.


Єлизавета II звернулась до жителів Британії у день Різдва Христового 2017

Єлизавета II також зауважила про велику мужність жителів Британії, які пережили атаки від терористів на вулицях Лондона та Манчестера.

Читайте також: Теракт у лондонському метро: встановлено особу підривника

У це Різдво я думаю про Лондон та Манчестер, де сміливі очевидці зіткнулися з жахливими атаками в період минулих 12 місяців,
– зазначила королева Єлизавета II.

Вона додала, що після терористичних нападів відвідувала постраждалих і досі захоплюється їхньою "надзвичайною хоробрістю та стійкістю" і що такі люди "повинні бути прикладом для нас всіх". А сім'я та рідні сьогодні повинні бути одним з основних місць затишку, тепла і любові в цей нелегкий час.