Коронавірус нещадно вражає людей будь-якого соціального статусу. Не застрахована від хвороби і королівська сім'я. Днями 71-річний принц Чарльз зробив тест на Covid-19 і він дав позитивний результат. Її Величність та принц Філіп відправилися до Віндзорського замку, де перебувають на карантині. Та королева не забуває про виконання своїх обов'язків та проводить аудієнції по телефону.

Читайте також: Принц Гаррі та Меган Маркл підтримали медиків у час пандемії

Вперше в історії правління Єлизавети ІІ склалася така ситуація, коли довелося проводити щотижневу розмову з прем'єр-міністром Борисом Джонсоном по телефону. Ймовірно, йшлося про пандемію Covid-19 та заходи, які необідно вжити, щоб не допустити її масове поширення в країні.

Її Величність намагається якомога краще ізолюватися, щоб не підхопити хворобу, тому скасувала усі публічні виходи та офіційні прийоми. Вона зменшила кількість помічників до необхідного мінімуму та перебуватиме у Вінзорському замку стільки, скільки буде потрібно. Поки спалах коронавірусної хвороби не згасне, королева працюватиме віддалено.

Зазначимо, станом на ранок 25 березня у Великій Британії зафіксували 9 529 випадків інфікування коронавірусом, з яких 465 виявилися летальними. 135 людям вдалося одужати. Ввечері 25 березня показник коронавірусної хвороби у світі становив 463 418 випадків. З них 20 912 людей померли, 113 802 повністю одужали. Для зменшення ризику захворювання необхідно дотримуватися карантину.


Правила, які можуть врятувати життя / Інфографіка 24 каналу