Дружина короля Йорданії на весь світ славиться своїм почуттям стилю. Відвідуючи будь-яку країну, вона завжди враховує культуру та стилістику національного вбрання, яке притаманне для певної місцевості. А після цього поєднує їхні традиції зі своїм стилем і демонструє відмінний результат, з'являючись на публіці у красивих вишиванках, сукнях чи костюмах з неординарним принтом чи забарвленням.

Читайте також: Королева Йорданії зачарувала елегантним костюмом на урочистій церемонії: фото

Так, у столицю моди Париж, 48-річна королева Ранія вирішила завітати у неймовірно стильному костюмі з еко-шкіри, який лише підкреслював її елегантність та витонченість.

Дружина Абдалли ІІ одягнула піджак-сорочку із завуженою талією та високими манжетами на рукавах. А також пишну спідницю плісе, нижній шар якої був декорований красивим мереживом. Образ Ранії доповнили масивні сережки, чорні лакові туфлі-човники та сумка в тон.


Королева Ранія / Getty Images

Бріджит Макрон, яка приймала у Єлисейському палаці королівське подружжя Йорданії, для офіційної зустрічі одягнула total look. На ній була синя блуза та спідниця-олівець. Образ першої леді Франції доповнили замшеві туфлі-човники в тон.


Президентське подружжя Франції приймають короля та королеву Йорданії / Getty Images