Відомо, що 30 липня Її Величність стала запрошеною гостею на офіційному заході, організованому в Національній бібліотеці Мадриду. Туди королева прийшла не в супроводі свого чоловіка, а з міністром культури Жозе Гірао. Під час зустрічі представниця монархії поспілкувалась з політиками та взяла участь у традиційній фотосесії перед будівлею.

Читайте також: Вся в рожевому: гламурний образ іспанської королеви Летиції на урочистому прийомі

Та не тільки це привернуло чималу увагу іспанських ЗМІ, але й ніжний образ Летиції. Перед камерами 46-річна королева постала в улюбленій блузі білого кольору та спідниці з делікатним квітковим принтом. Свій образ Її Величність вирішила доповнити туфлями-човниками від Steve Madden та аксесуарами бренду TOUS. Виглядала королева Летиція дуже вишукано, що відзначили її прихильники у мережі.


Королева Іспанії обрала ніжний літній образ / Фото: Getty Images


Публічний вихід королеви Летиції / Фото: Getty Images

Це не вперше іспанська королева демонструє подібний літній образ. Летиція полюбляє комбінувати білі блузки зі спідницями різного крою. Так Її Величності вдається завжди виглядати по-іншому, викликаючи захват у громадськості. Водночас королева часто купує одяг у бюджетних магазинах.


Королева Іспанії Летиція / Фото: Getty Images


Королева Летиція / Фото: Getty Images


Королівське подружжя Іспанії на світському заході / Фото: Getty Images


Королева Летиція / Фото: Instagram / @royal.addicted