Як повідомляють представники королівської родини, проби на смертоносну вірусну недугу подружжя зробило після того, як мало зустріч з міністром Іспанії Ірене Монтеро. Після світської бесіди політик звернулась до медиків, які діагностували в неї коронавірус.

Це варто побачити: Сергій Притула курйозно потролив корупціонерів у час пандемії коронавірусу

Філіп VI та Летиція одразу ж звернулись до лікарів та наразі ретельно стежать за своїм станом здоров'я. Як і інші члени королівської родини, пара перебуває на карантині у своєму палаці в Мадриді.

Наразі представники іспанської монархії скасували всі публічні заходи та закликали прихильників утриматись від виходу в місця скупчення людей.

За останніми даними, загальна кількість інфікованих коронавірусом сягає 180 000 осіб, а від пневмонії, яку спричинила недуга, померли понад 7 000 людей. Та є і хороші новини: одужали понад 78 тисяч людей.

Covid-19 вперше виявили у китайському місті Ухань. Однак вірус вийшов далеко за межі країни і тепер є в кожній європейській державі. Найбільше потерпає від епідемії Італія. 11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу Covid-19, а в Україні ввели карантин. Лікарі радять не виходити без потреби з дому та часто мити руки. При перших же ознаках коронавірусу слід звертатись до сімейного лікаря. Робити це варто в телефонному режимі, щоб не наражати інших на небезпеку.


Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу