Винятком не стала і чергова офіційна зустріч з представниками організацій, які зголосились допомогти в інформуванні населення щодо COVID-19. Деталями бесіди королева Ранія поділилась у мережі, додавши ефектні фото.

Дивіться також: Королева Йорданії одягнула вишиту сукню на урочистий захід: розкішні фото

На кадрах видно, що Її Величність прийшла на зустріч у трендових чорних штанах вільного крою. До них представниця йорданської монархії підібрала блакитну сорочку з пишними рукавами-воланами і туфлі-човники. Хвилясте волосся і денний макіяж з акцентом на очі завершили бездоганний офісний look Ранії.

Подбала королева і про безпеку. На офіційній зустрічі всі гості сиділи на безпечній відстані один від одного, а бесіда відбувалась на подвір'ї королівського палацу. Вже у дописі Ранія подякувала учасникам події, які допомагають інформувати йорданців про COVID-19.

"За обставин, в яких ми прожили останні місяці, ми зустріли багатьох людей, які допомагали громадам у різних сферах. Серед них була команда медичної платформи Altibbi та Королівське товариство інформування щодо здоров'я, які відігравали важливу роль у боротьбі з коронавірусом. Дякую вам", – написала королева Йорданії.

Королева Йорданії Ранія
Королева Йорданії Ранія / Фото Instagram / @queenrania

Бездоганний стиль королеви Ранії
Бездоганний стиль королеви Ранії / Фото Instagram / @queenrania


Королева Йорданії на офіційній зустрічі / Фото Instagram / @queenrania

Королева Ранія
Королева Ранія / Фото Instagram / @queenrania