Видання People, посилаючись на королівські джерела, інформує, що Єлизавета ІІ з'явиться на публіці не швидше, ніж у жовтні. Таке рішення пов'язане з продовженням пандемії коронавірусу та значним спалахом у Великій Британії.

Читайте також Лондон після війни: королева Єлизавета ІІ показала особливі архівні фото

Як повідомляють, королева Єлизавета ІІ також не планує переїзд до Букінгемського палацу з Віндзорського замку, до якого відправилася ще 19 березня з принцом Філіпом. Востаннє її бачили на публіці разом з членами монаршої сім'ї 9 березня на святковій службі з нагоди Дня Співдружності.

Королева не буде робити нічого, що суперечить порадам для людей її вікової категорії, і дотримується всіх належних заходів безпеки. Є дискусії щодо того, що не можна втілити до жовтня,
– зазначив представник Букінгемського палацу.

У віці 94 роки Її Величність продовжує виконувати свої службові обов'язки навіть в ізоляції. Вона спілкується телефоном замість особистих зустрічей та контактує лише зі своїми помічниками. Також вона записує чимало відеозвернень до громадськості, останнє з яких було присвячене 75-й річниці закінчення Другої світової війни. У промові королева Єлизавета ІІ порівняла війну з коронавірусною кризою: "Спочатку прогнози здавалися похмурими, кінець – далеким, результат – невизначеним. Але ми продовжували вірити, що справа є правильною".

У світі підтверджено 4 254 800 випадки COVID-19: 287 293 людей померли від коронавірусу, 1 527 143 – одужали. Найбільша кількість інфікованих у США, Іспанії, Великій Британії, Росії та Італії.


Як відрізнити симптоми коронавірусу від інших інфекцій / Інфографіка 24 каналу