Про це повідомляє видання The Daily Mail. Раніше британська преса зазначала, що, незважаючи на пандемію, королівська сім'я традиційно збереться разом у Сандрінгемі. Однак, цього року все станеться інакше.

До теми Слуга королеви Єлизавети II обікрав Букінгемський палац: вражаюча сума крадіжки

Цього, 2020 року, королева Єлизавета ІІ і принц Філіп відмовляться від урочистостей та залишаться у Віндзорському замку ізольованими, хоч на той час карантинні умови будуть послаблені. Востаннє вони проводили свята там у 1988 році.

З огляду на всі чинні рекомендації, королева і герцог Единбурзький вирішили, що в цьому році вони спокійно проведуть Різдво в Віндзорському замку,
– повідомив представник королівської родини.

Заява представників королеви Єлизавети ІІ також свідчать про те, що вона вперше не побачить на Різдво своїх дітей. Це перший випадок з 1949 року, коли ще принцеса Єлизавета залишила принца Чарльза у Великій Британії та поїхала на Мальту до чоловіка. Втім, її діти можуть відвідати Віндзор, але тільки для прогулянок територією замку.

Також королева не відвідуватиме службу на Різдво в церкві, щоб не створювати натовпу. Натомість вона буде на приватному богослужінні в капличці Віндзорського замку.