Днями Її Величність відвідала острів Тексел, що входить до Нідерландів. Там королева Максима влаштувала зустріч з місцевими представниками туризму та влади, аби дізнатись, як пандемія коронавірусу вплинула на їхні доходи. Та не тільки мета зустрічі привернула увагу преси. Журналісти LIfeStyle 24 були вражені яскравим образом 49-річної королеви.

Дивіться також: Королева Йорданії одягнула вишиту сукню на урочистий захід: розкішні фото

На офіційну зустріч Максима прийшла у помаранчевій об'ємній сорочці та штанах-кюлотах з біло-червоним принтом. Саме ці елементи гардеробу є трендами сезону. Тому королева Нідерландів вкотре довела, що Її Величність теж стежить за модними тенденціями і прагне осучаснювати монархічні правила.

Цікаво, що королева Максима надала перевагу взуттю на підборах. У босоніжках Її Величність з легкістю пройшлась піщаним пляжем, вітаючись з нідерландцями.


Ефектний вихід королеви Максими / Фото Getty Images

Зустріч пройшла у закритому для ЗМІ режимі. Однак у мережі з'явились фото, на яких видно, що всі учасники офіційного заходу дотримувались дистанції, однак відмовились від медичних масок.

А вже після бесіди з представниками туризму Максима залюбки пройшлась вулицями острова. Королева віталась з усіма перехожими та отримала від прихильників книгу у подарунок. Упродовж всієї прогулянки Її Величність супроводжували приватні охоронці.


Королева Нідерландів на офіційній зустрічі / Фото Getty Images


Королева на острові Тексел / Фото Getty Images