LSP

‘Atlas

17 листопада, 19:00

Вартість: 329 – 700 грн/придбати квитки можна тут

Музичну індустрію наповнили круті реп-виконавці. Концерт LSP – це подарунок для шанувальників жанру.

Не так давно у білоруського колективу були важкі часи – один з учасників дуету Рома Англієць покинув світ. Проте фронтмен Олег Савченко вирішив не скасовувати гастрольний тур та продовжити творчу кар’єру без друга і соратника. Зміниться, напевно, багато чого, але кожен зможе почати "Бачити кольорові сни" після цього концерту у Києві.

Читайте також: День студента 2017: де і як відсвяткувати

EPOLETS

SENTRUM

17 листопада, 20:00

Вартість: 220 - 560 грн/придбати квитки можна тут

Epolets – молода рок-н-рольна команда з Одеси, яка встигла побувати хедлайнером, напевно, всіх музичних фестивалів в країні і стати фіналістами українського "X-фактора". За нове звучання їхньої музики взявся Мілош Єліч – клавішник і саунд-продюсер "Океан Ельзи", тому 17 листопада в клубі Sentrum шанувальники одними з перших почують новий саунд та четвертий альбом "Діти Моря". Виступ в Києві стане заключним в гастрольному турі рок-н-рольних одеситів.

Читайте також: Група Epolets відправляться в тур Україною: список міст

БУМБОКС

Київський Палац Спорту

18 листопада, 19:00

Вартість: 449 – 1499 грн/придбати квитки можна тут

Їх пісні грали під вікнами всіх гуртожитків України, на їхній музиці виросло вже кілька поколінь, їх любить вся країна, але група все ще продовжує набирати оберти та стрибати вище голови. Обведіть червоним 18 листопада в своєму календарі, щоб не проґавити мить, коли Бумбокс захопить Київський Палац Спорту. Дивовижна атмосфера, яка припаде до смаку як фанам рок-концертів, так і шанувальникам ліричних вечорів, що більше схожі на зустріч тет-а-тет з музикантом. Цього разу Бумбокс презентує новий альбом "Голий Король", тому збирає всю сім'ю фанатів в одному місці.

Читайте також: Гурт "Бумбокс" презентує у Києві нову програму

BRUTTO

STEREO PLAZA

18 листопада, 19:00

Вартість: 250 - 1200 грн/придбати квитки можна тут

Сергій Міхалок та його проект "Brutto", що вже став частиною української музичної сцени, відправляються у великий осінній тур-презентацію нового альбому "Рокі". Анти-політичні маніфести, завдяки яким група стала відомою, залишилися позаду. Тепер Міхалок хоче поговорити на музичній мові про релігію, щоб підняти кілька спірних, але важливих тем. Незважаючи на такі суперечливі заяви, концерти Brutto залишаються тим місцем, де люди не можуть встояти на місці і пускаються в танок, трясучи танцпол під сценою.

Читайте також: Гурт BRUTTO увінчає всеукраїнський тур ударним концертом

АЛЕССАНДРО САФІНА

Палац "Україна"

18 листопада 19:00

Вартість: 350 - 2750 грн/придбати квитки можна тут

Про Алессандро Сафіна почали говорити задовго до його приїзду. Здається, що "Тенор з Сієни" проник в усі сфери нашого життя, гарантуючи успіх і аншлаг свого концерту. Це не дивно, адже останні роки маестро не упускає можливості включити Україну в свій графік концертів, популяризуючи сучасне оперне мистецтво, яке не поступається в емоціях та динаміці рок-концертам. Алессандро Сафіна – це симбіоз оперного співу і сучасної музики, а 18 листопада в Києві він презентує шанувальникам новий альбом, в якому ніжний вокал артиста переливається з оркестровими аранжуваннями. Виступ в Палаці "Україна" – відмінний супровід осіннім вечорам, коли теплі емоції та яскраві відчуття особливо необхідні.