“Леді та джентльмени, лише одна хвилина. Це велика честь повернутися в Київ, я дуже радий бути тут. Та сьогодні ми також розділимо з вами той сум від катастрофи на сході України. Моє серце сьогодні з вами”, - каже музикант Роберт Плант.

В програмі виступу останній музичний доробок Роберта Планта. Втім, зі сцени лунають не лише композиції, створені для його гурту “Band of Joy”, а й улюблені мільйонами пісні Led Zeppelin. Серед них - ”Black Dog”, “Misty Mountain Hop”, “Rock and Roll” та інші. Сам же музикант, який вже вдруге підіймається на київську сцену, щиро зізнається - кожен виступ тут для нього особливий.

“За багато років моєї кар’єри, а я називаю її своїм життям, мені завжди бракувало концертів у цій частині світу, наша музика була забороненою, це божевілля, але цілком реальне. Тому я люблю сюди повертатися, кожного разу - враження все яскравіші. І я дуже хочу приїхати ще, не лише заради музики, а й через те, що у вас скоро футбольний чемпіонат “Євро – 2012”, - каже музикант Роберт Плант.

Про особливу атмосферу під час концерту розповідають і численні прихильники. Ще до початку виступу перед Палацом “Україна” - небачений аншлаг. Аби наживо побачити рок-легенду люди з’їхались з усіх куточків України. В кожного другого - на одязі - логотип гурту, одні - в руках з раритетними платівками, придбаними за шалені кошти ще в роки СРСР, інші - з колекційними CD. Чимало тут і музикантів, кажуть - кожен звук зі сцени вартий наслідування.

“Він не експлуатує той старий матеріал, який ми всі обожнюємо і в свої роки він розвивається. Сьогодні він захоплений фолком. Не тільки шотландським, а й із західного узбережжя Сполучених Штатів. Це філософська людина, якій є що сказати, а нам, його прихильникам - є що почути”, - каже Олександр.

“Дуже цікавий. Усе дитинство пройшло під пісні Beatles та Led Zeppelin. Я слухав, я знаю всі альбоми, і творчість знаю дуже добре, для мене це свято”, - каже музикант, гурт "Океан Ельзи" Денис Дудко.

Кількагодинний виступ 62-річний Роберт Плант провів на одному диханні - під гучні овації глядачів. Українці довго не відпускали свого кумира, а він пообіцяв обов’язково повернутися. Зазначимо, володар статусу кращий рок-вокаліст планети, Роберт Плант почав своє світове турне з концертів у Північній Америці. Наразі - гастролі продовжуються у Європі. Після Київського концерту музикант виступить у Варшаві та Берліні, а в серпні разом з Каньє Вест та The Chemical Brothers виступить на фестивалі у Бельгії.