Про це повідомив голова оргкомітету IV літературно-мистецького фестивалю «Київська Барикада» імені Юрка Покальчука, народний депутат України Олесь Доній. Він розповів, що після заявив на прес-конференції в УНІАН, що міліція зриває цей концерт, "раптово все припинилося".

Нардеп нагадав, що вчора співробітники ДАІ зупинили поблизу Софійської площі машину з технічним устаткуванням, необхідним для проведення концерту. За його словами, організатори мали всю необхідну документацію для встановлення обладнання, включаючи квитанцію оплати послуг міліції, але співробітники ДАІ вимагали додаткові дозвільні документи. Вантажівку відігнали за межі Києва, а сьогодні зранку її знову зупинили біля Оперного театру на вулиці Володимирській, і, незважаючи на наявність додаткових документів, які вчора вимагали інші співробітники ДАІ, техніку знову не пропускали без будь-яких пояснень.

Доній також наголосив, що після прес-конференції протидія міліції припинилася, техніку пропустили і зараз почалось монтувати сцену для концерту.

"Тож я радий повідомити, що концерт таки відбудеться. "ТАРТАК", "Скай", "Танок На Майдані Конго" підтвердили свою участь. Можливо, на жаль, сцена буде меншого розміру — щоб встигнути встановити, робитимемо без даху, але якісний звук, світло буде", — наголосив нардеп.

Олесь Доній порадив органам влади на майбутнє не боятися заходів, пов’язаних з українською культурою.

"Наша держава є Україна. Й нація має право на українську поезію, українську музику", — зауважив він.