Ми розмістили учасників за порядковими номерами їхніх виступів у другому півфіналі Євробачення.

СПЕЦПРОЕКТ: Україна і Євробачення: як наші конкурс підкорювали

1. Латвія: Justs (Юстс)

21 рік, з Риги. Займається музикою з 6 років, співав у хорі Ризького Собору. Нині — студент педагогічної академії за спеціальністю викладач естрадної та джазової музики. Мріє відкрити власну школу мистецтв.

Конкурсну пісню Heartbeat для Юстса написала минулорічна представниця Латвії на Євробаченні Аміната Сайвадого.

2. Польща: Michał Szpak (Міхал Шпак)

25 років. Польський співак і автор пісень. Грав у групі Whiplash. У польській версії Х-фактору у 2011 році зайняв 2 місце, але все одно здобув приголомшливу популярність. На польському відборі до Євробачення переміг навіть одну з претенденток на перемогу у Євробаченні-2016 — Маргарет, причому вибрали співака саме глядачі, а не журі.

Міхал має два записані альбоми. На Євробаченні виконає пісню Color of Your Life.

3. Швейцарія: Rykka (Райкка)

30 років. Справжнє ім'я співачки — Крістіна Марія Райдер, є канадською і швейцарською співачкою. У творчому доробку має вже 4 записані диски, а також — власну студію, дає приватні уроки музики.

Райкка виконає пісню The Last Of Our Kind.

4. Ізраїль: Hovi Star (Хові Стар)

29 років. Справжнє імя — Ховав Секулец.

Займається музикою зі школи. Був учасником ансамблю Збройних сил Ізраїлю. Пізніше — груп "Мозаика" і Playing Dangerous. Працював у театрі, на телебаченні. У 2015 році переміг у телевізійному проекті The Next Star.

Представить пісню Made Of Stars.

5. Білорусь: IVAN (Іван)

22 роки. Справжнє імя — Олександр Іванов. Син відомого білоруського музиканта Віктора Іванова. У 15 років організував гурт Brown Velvet. Пізніше – гурт Ivanov. Брав участь у музичних шоу — "Битва хорів", "П'ять зірок". У Білорусі у нацвідборі голосували тільки глядачі, вони і обрали IVAN'а.

На Євробачення він привіз пісню Help You Fly.

6. Сербія: Sanja Vučić ZAA (Санья Вучич)

23 роки. Співає зі школи. Зокрема — у колективах Bele vile, церковному хорі "Світли кнез Лазар", міському джазовому оркестрі. У 2012 стала постійною вокалісткою гурту ZAA. Глядачі Сербії віддали голоси саме за Санью на нацвідборі, але група ZAA вийде на сцену Євробачення разом зі співачкою в якості підтримки.

Музиканти представлять пісню Goodbye.

7. Ірландія: Nicky Byrne (Ніккі Бірн)

37 років. До 20 років Ніккі був футболістом — в англійських і ірландських командах. У 1998 році пробує свої сили на кастингу в бойз-бенд, потрапляє у групу Westlifе. На їх рахунку — купа синглів, альбомів та світових турне. У 2012 році гурт розпався, а Ніккі зайнявся телекар'єрою.

А у 2016 переміг у нацвідборі до Євробачення і повезе на конкурс пісню Sunlight.

8. Македонія: Kaliopi (Каліопі)

39 років. Повне ім'я — Буклеска Каліопі. Першу популярність здобула вже в 10 років, виступивши на фестивалі "Златно Славејче". У 18-річному віці записала перший альбом, будучи найзнанішою співачкою Югославії. Згодом створює поп-рок групу Kaliopi. У 1999 році проходить відбір на Євробачення, але кваліфікаційна комісія не пускає її туди. У 2012 році таки бере участь у Євробаченні, займає 12 місце.

За творче життя записала понад 10 альбомів, є найкращою виконавицею Македонії. Тому цього року Каліопі з піснею Dona надали почесну можливість представити Македонію на Євробаченні.

9. Литва: Donny Montell (Донні Монтел)

28 років. Справжнє ім'я — Донатас Монтвідас. Уже був учасником Євробачення у 2012 році, посів тоді 14 місце.

Цього року виступить з піснею I've Been Waiting for This Night.

Втомилися читатати? Пропонує відволіктися на наш тест по Євробаченню.

10. Австралія: Dami Im (Демі Ім)

27 років. Демі народилася в Південній Кореї. Коли їй було 9 років – родина переїхала до Австралії, де дівчинка вчилася музиці, співала в церковному хорі. З 2010 року почала записувати пісні. У 2013 році Демі перемогла у австралійському "Х-фактор".

Пісні для себе Демі пише сама. На Євробаченні представить композицію Sound of Silence.

11. Словенія: ManuElla (МануЕла)

27 років. Повне ім'я — Мануела Бречко. З 6 років опанувала акордеон, бас-гітару, фортепіано і вокал. У 2002 зібрала свою першу музичну групу. Брала участь у ряді телевізійних талант-шоу. У 2011 здобула освіту музичного продюсера.

На Євробаченні представить власну пісню Blue and Red.

12. Болгарія: Poli Genova (Полі Генова)

29 років. Почала співати у дитячому колективі "Бон-Бон" у 8 років. Брала участь у великій кількості музичних і талант-шоу. У 2011 році потрапляє на Євробачення, перемігши у національному відборі. Але у фінал конкурсу не проходить. Однак продовжує музичну і телекар'єру, зокрема, була ведучою дитячого Євробачення у 2015.

Цього року планує завоювати Євробачення піснею If Love Was A Crime.

13. Данія: Lighthouse X

Створили групу у 2014 році, її учасники: Мартін Скривер, Йоханнес Нюмарк, Серен Бергендаль. Серен найстарший і найдосвідченіший, йому 33 роки. Мартін відомий поки тільки в Данії. Йоханнес — грав у театрі, в мюзиклах. До створення гурту усі хлопці займалися музикою та театром. За час співпраці вже записали платівку.

На Євробаченні виступлять із піснею власного авторства Soldiers of love.

15. Норвегія: Agnete (Агнет)

22 роки. Повне ім'я — Агнет Крістін Йонсен. У 14 років разом з колективом The Black Sheeps перемагає у конкурсі Melodi Grand Prix Junior, стають відомими на всю Норвегію. У 2011 пробувались на Євробачення, але зайняли 2 місце у нацвідборі. Після цього Агнет працює і як сольна виконавиця, бере участь у різних талант-шоу.

Після перемоги у нацвідборі-2016 з піснею Icebreaker Агнет рішучо налаштована на перемогу і у Євробаченні.

16. Грузія: Nika Kocharov (Ніка Кочаров) і Young Georgian Lolitaz

Учасники групи: Ніка Кочаров, Георгій Марр, Леван Шаншиашвілі, Діма Оганесян.

Створили гурт у 2000 році. Музикантів щороку можна чути і бачити на фестивалях: "Мзиури", Az Rock в Баку, Local Music Zone в Батумі, "Печать на море" в Каріаті, Rock and The People. За час діяльності склад гурту кілька разів змінювався. Востаннє – у 2015. Це стало поштовхом до участі у відборі на Євробачення.

На сцену у Копенгагені музиканти вийдуть з піснею Midnight Gold.

17. Албанія: Eneda Tarifa (Енеда Таріфа)

34 роки. Енеда закінчила факультет соціології і філософії. Але паралельно брала участь у музичних конкурсах і фестивалях. Перемог не здобула, але глядачеві запамяталась. Лише у 2010 перемагає на Top Fest. Після чого починає кар'єру телеведучої.

З пісні Fairytale на Євробаченні Енеда планує почати новий етап музичної творчості.

18. Бельгія: Laura Tesoro (Лаура Тесоро)

20 років. З 12 років Лаура зайнята у серіалах в якості актриси. У 2014 здобуває друге місце у шоу талантів The Voice van Vlaanderen. Створює гурт Level 6, з яким активно гастролює країною.

Через популярність і прихильність публіки юну співачку обрали до п'ятірки потенційних учасників Євробачення від Бельгії. Лаура перемогла інших з великим відривом і виступить у Стокгольмі з піснею What's the Pressure.

Читайте також: Євробачення-2016: визначилися перші фіналісти