Меган Маркл народила сина вранці 6 травня. Кенсінгтонський палац одразу ж повідомив про це всьому світові, а через кілька днів герцоги Сассекські разом з малюком вперше вийшли до журналістів. З того часу новоспечена матуся лише кілька разів з'явилася на публіці. Однак, як повідомляє видання Town and Country, новий вихід королівської сім'ї відбудеться вже менше, ніж через тиждень. І причина для цього – хрещення Арчі Харрісона Маунтбеттен-Віндзора.

Читайте також: Не витримала й 2 тижнів: няня звільнилась після співпраці з Меган Маркл

Згідно з королівськими традиціями, хрестини новонароджених відбуваються на третій місяць після появи на світ. Так, діти Кейт Міддлтон і принца Вільяма були охрещені саме в той період. Принц Джордж народився 22 липня 2013 року і був хрещений 23 жовтня 2013 року. Принцеса Шарлотта народилася 2 травня 2015 року і її похрестили 5 липня 2015 року, а наймолодший син герцогів Кембриджських народився 23 квітня і був хрещений 9 липня.

У джерелі зазначається, що хрестини сина принца Гаррі та Меган Маркл відбудуться 6 липня. Традиційну церемонію проведе той самий священнослужитель, який хрестив Меган Маркл перед її одруженням з принцом Гаррі, а саме – архієпископ Кентерберійський Джастін Уелбі. Під час хрещення Арчі Харрісон буде скупаний в купелі з позолоченого срібла Лілії та у воді з ріки Йордан. Також на сайті зазначається, що хрестини будуть приватними і на них запросили всього 25 людей, серед яких найближчі родичі і близькі друзі. Серед гостей не буде ЗМІ та фотографів. Як повідомляється у джерелі, представники королівської сім'ї самі оприлюднюватимуть знімки через кілька днів після урочистості.