Після "мегзиту" британська королівська сім'я не ставиться до Меган Маркл та принца Гаррі так, як раніше. Втім, цьогоріч подружжю потрібно буде зустрітися з принцом Вільямом та королевою Єлизаветою. Про це повідомив королівський експерт виданню The Sun.

До слова Ефект "бомби": сестра Меган Маркл випустить сенсаційну книгу про дружину принца Гаррі

Коли Меган і принц Гаррі прибудуть до Великої Британії

Відомо, що подружжя повернуться до Великої Британії влітку 2021 року. Якщо пандемія не внесе своїх корективів, то вони відвідають три офіційні заходи.

Філ Дампір, королівський експерт, повідомив, що Меган Маркл та принц Гаррі мають прилетіти на день народження королеви Єлизавети ІІ. 95 років Її Величності виповниться 21 квітня, але святкування проходить традиційно в другу неділю червня. 10 червня 2021 року герцогові Единбурзькому виповниться 100 років, тож тоді відбудеться теж невелика церемонія святкування.

Також принц Гаррі та Меган Маркл повинні будуть зустрітися з принцом Вільямом та Кейт Міддлтон. Оскільки в день народження принцеси Діани, 1 липня, відбудеться встановлення монумента на її честь. Його брати замовили ще 2017 року.

Гаррі та Меган все ще майже не розмовляють з Вільямом і Кейт. Їх чекає незручна зустріч. Але я думаю, що вони виступлять єдиним фронтом при відкритті статуї Діані та святкування дня народження королеви, але за лаштунками буде напружена атмосфера,
– переконаний королівський експерт.

Філ Дампір додав, що, скоріш за все, відбудеться демонстрація королівської єдності. Оскільки королева Єлизавета є прагматичною, вона завжди зробить все можливе для вирішення розбіжностей.