Зірки, які тримають антиукраїнську лінію, досі мають звання та нагороди в Україні. В Мінкульті кажуть, що на позбавлення нагород вже претендують понад сотня артистів. Проте, у "чорний список" варто включити не лише артистів.

За заслуги перед терористами Кобзон зажив популярності на окупованих територіях і навіть отримав звання "народного артиста ЛНР". При цьому він досі має звання народного артиста України.

ЯІк відомо, депутати розробили законопроект, який розширить повноваження Президента та дозволить позбавляти звань та нагород за сепаратистські заяви. Кобзону поки заборонений в'їзд на територію України, хоча це його не зупиняє.

Читайте також: Кікабідзе відчуває спорідненість з Україною

Чимало донбаських артистів були змушені втекти з окупованих територій. Та чимоло таки залишилось. Наприклад, Донецька філармонія, яку активно рекламує терористичне Міністерство культури, працює.

Також в окупованому Криму заслужені артисти України працюють під прапором Росії. Тільки в театрі імені Горького таких є 5. На сьогодні тих, хто перейшов на бік окупантів, позбавити українських нагород можна тільки за рішенням суду за поданням Генпрокуратури.