За словами представників гурту, зйомки кліпу відбувались у травні 2019 року. Автором колоритного ролика Don’t Leave Me був режисер Олександр Фразе-Фразенко, який вміло показав красу столичних вулиць та особливість київських муралів.

Дивіться також: Легендарний Міхалок і веселий "Ляпис-98" запалили в Києві: яскравий фоторепортаж

"Коли ти на чужині, за сотні тисяч кілометрів від свого рідного міста Києва. Коли ти знаєш, відчуваєш, розділяєш його болі та радощі – хочеться зосередитися на красі, яка для тебе, емігранта, є ще більш щемливою. Вона приходить у кольорових снах. У старовинних колискових піснях. Сильна, емоційна історія Києва останніх 5 років. Місто мрій, боротьби та сили, місто мого кохання, місто надії. Мій Київ. Моя країна. Це те, що зі мною назавжди", – розповіла учасниця дуету Марічка Марчик.

Артистка зізналась, що один з муралів є дуже особливим для неї та її чоловіка. Мова йде про зображення Сергія Нігояна – одного з перших жертв Євромайдану, який став своєрідним символом Небесної Сотні.

Один з київських муралів, який ми зняли у відео, є для нас з Марком, моїм чоловіком, продюсером та музикантом Balaklava Blues, дуже особливим. Це мурал з очима Сергія Нігояна... Саме його смерть, та смерть ще двох хлопців, змусила людей зібратися на Майдані. Тому його очі, це ті очі, у які ми будемо дивитися все життя з повагою і вдячністю,
– додала вона.

Мурал Сергія Нігояна в Києві
Мурал Сергія Нігояна в Києві / Пресслужба

Водночас продюсер та вокаліст Balaklava Blues додав, що кліп вийшов дуже особливим. Мурали, за словами Марка Марчика, уособлюють столичних жителів, які живуть в оточенні символічних малюнків.

"Кожен київський мурал дає голос тисячам людей, що сплять у вікнах будинків, оточені спалахами кольорів від муралів. У кожному цьому зображенні стільки любові, болю та надії. Колискова Don’t Leave Me – наша спроба створити саундтрек до цього живого каталогу снів", – пояснив Марко Марчик.

Дивіться кліп до пісні Balaklava Blues – Don’t Leave Me: відео

Що відомо про Balaklava Blues?Це дует, який утворився під час Революції Гідності. Учасники колективу – Марічка та Марко Марчики – були учасниками акцій протесту та вперше заспівали на Євромайдані. Після еміграції до Торонто вони створили дует Balaklava Blues, який виконує пісні, що поєднують стиль українського фольклору та електронної музики. Самі ж артисти називають це ethno-electro-pop.

Проєкти Марка та Марічки отримали першу премію Scotsman Fringe, дві нагороди Dora Mavor Moore та нагороду Amnesty International за свободу слова, їх діяльність висвітлена в міжнародній пресі – New York Times, Guardian, Globe.