"Партизан Рок" — це люта, пряма і безкомпромісна відповідь дрімучому "совку", який вже вельми остобісів мислячому прогресивному суспільству, — стверджують організатори фестивалю. — Це — музика боротьби за Свободу! Не за ефемерну духовну, а за справжню істинну Свободу — самим вирішувати свою долю! "Партизан Рок" - антиімперський і антивоєнний захід. Він об'єднує всіх, хто виступає проти нової холодної війни!"

Фестиваль зібрав під свої прапори передовий партизанський загін бендів - прогресивних, са-модостатніх, чесних з собою і оточуючими: BRUTTO, Antis, Dzieciuki, "Телевізор" і "Гайдамаки".

BRUTTO — білорусько-українська бригада революційного чаду на чолі з Сергієм Михалком вже промчала з концертами всією Україною, але не збирається зупинятися на досягнутому! Група завжди відрізнялася яскраво вираженою громадянською позицією, відстоювала право Білорусії та інших країн на свободу і самовизначення. Одна з пісень Міхалка — "Воїни світла" — стала справжнім гімном волі на барикадах під час Майдану в Україні.

Antis — арт-рок-група, створена архітекторами з Вільнюса ще в 1980-х. Одна з найвідоміших литовських груп з 30-річною історією, яка зіграла провідну роль у боротьбі за незалежність Литви в 1988-1990. Тоді їх колючі тексти сміливо, відкрито і переконливо висміювали радянську пропаганду. Після великої перерви група повернулася на сцену в 2007-му і зараз являє собою втілення нового литовського року. Легендарні бунтарі — мудрі, артистичні, шалено цікаві!

Dzieciuki група з Гродно, майстри забійного веселого фолк-панку, співають білоруською мовою. Більша частина текстів пісень просякнута антирадянщиною і присвячена білоруським героям-повстанцям різних часів. Для Dzieciuki важливо розповідати про історію своєї країни, підтримувати її культуру і мову не на словах, а на ділі. У 2014--му Dzieciuki отримали премію "Герої року" від порталу Tuzin.fm.

"Гайдамаки" музична формація з європейськими поглядами, була утворена в часи історичних змін та становлення української національної свідомості. Музиканти є яскравими представникоми сучасної rock&world music культури, їх музика це синтез сучасного року, дабу, панку, ска, замішаного на українському фолку та балканських мотивах є виразником настроїв в українському суспільстві в Європі та Америці.

"Телевизор" російська рок-група, утворена в 1984 році, легенда ленінградського рок-клубу. Від інших представників російського року групу відрізняє вишуканість аранжувань і любов до нью вейв, синтіпоп і пост-панку. Група з активною громадянською позицією, яка орудує словом і музикою, від виконання заборонених пісень під час "перебудови" до участі в "Марші незгодних" та інших акціях протесту. На минулому концерті в Києві музиканти виконали пісню під назвою "Ти прости нас, Україна". І цим все сказано.

На фестивалі "Партизан Рок" всі ці міцні духом і тілом хлопці зберуться разом у "Загін антісовок", щоб заспівати нам свої пісні, промчати вільним ураганом і зробити світ кращим!

Читайте також: На стадіонах у Білорусі заборонили вмикати BRUTTO і "Океан Ельзи"