Інформація про переїзд вперше з'явилась у виданні Page Six. За словами інсайдера, подружжя з сином Арчі живе там вже шість тижнів. Недалеко від них також живуть їхні друзі – Опра Вінфрі та Еллен Дедженерес.

Цікаво До зустрічі з принцом Гаррі хотіла бути журналісткою: Меган Маркл вела анонімний блог

Перед переїздом пара жила у 12-кімнатному особняку з величезною територією у Беверлі-Гіллс, але, схоже, парі набридло орендувати приміщення. Причиною також була, ймовірно, нестабільна фінансова ситуація в пари через карантин, тому зараз пара начебто наважилась на купівлю власного житла.

Вони не гостюють у Опри або ще у когось – вони купили цей будинок самостійно. Для них, як пари і сім'ї, це особливий час – жити на самоті протягом шести тижнів з моменту переїзду. Це те місце, в якому вони хочуть виростити Арчі. Вони сподіваються, що там його життя буде якомога більш нормальним… Це місце, де вони планують бути щасливими, заводити гарних друзів і виховувати Арчі, даючи йому можливість гратися з іншими дітьми його віку,
– поділився інсайдер видання.

Джерело також додало, що подружжя ніколи не мало наміру жити саме у Лос-Анджелесі. Спочатку вони там оселились лише для того, щоб адаптуватись до США після Великої Британії і бути поряд з мамою Меган Маркл – Дорією Редлан. У виданні додають, що купівлю житла у Санта-Барбарі вже підтвердив представник принца Гаррі та Меган Маркл. Будь-які подробиці щодо самого будинку наразі невідомі.