Разом з супермоделлю Кейт Мосс та її донькою Лілою Кім Кардашян відвідала найпопулярніші пам'ятки Риму – знаменитий Фонтан ді Треві, Апостольський палац, Сікстинську капелу та собор Святого Петра. Для ефектних появ знаменитість підбирала мінісукні та мереживні вбрання з вирізами.

До теми Римські канікули Кім Кардашян: світська левиця показала 3 вражаючі сукні – фото

У мережі встигли засудити світську левицю, яка не стала змінювати свій стиль навіть у резиденції Папи Римського у Ватикані. Вона спокійно відреагувала на критику та запевнила, що прикривалась чорним шкіряним жакетом.

Не хвилюйтеся, я дотримувалася дрес-коду і повністю прикрилася, коли була в базиліку Святого Петра та в Сікстинській капелі,
– заявила Кім Кардашян.

У новому дописі зірка зізналась, що отримала неймовірні враження від Ватикану. Вона залишилась у захваті від знакових творів мистецтва, архітектури та давньоримської скульптури. Найбільше Кім Кардашян вразили роботи Мікеланджело.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Однак фоловери Кім Кардашян залишились незадоволеними не лише аутфітом, який вона демонструвала в резиденції Папи Римського, а й численними фото в католицьких соборах:

  • "Позувати перед розп'яттям – не найкраща ідея";
  • "Ти фотографуєшся в Сікстинській капелі, де охоронці постійно кричать: "Жодних фото";
  • "Сісти на вівтар… Так принизити церкву";
  • "Як це може бути прийнятним вбранням для Ватикану";
  • "Дякуємо за повагу до католиків і шанування віри";
  • "Я думав, не дозволяють фотографуватися в капелі".