Навіть під час підготовки до шлюборозлучного процесу Кім Кардашян не забуває про просування власного бренду білизни SKIMS. В інстаграмі зірка оприлюднила нові звабливі кадри, зроблені у величезній гардеробній кімнаті.

Читайте також Як завжди сексуальна: Кім Кардашян показала фігуру в обтислій білизні

Зухвалий образ Кім Кардашян

Перед камерою світська левиця позувала в речах з нової колекції марки SKIMS. Для одного з кадрів вона приміряла чорний комплект – прозорі колготи з високою талією та короткий топ на широких бретелях. Біля дивану в гардеробі Кім Кардашян сексуально простягла довгі стрункі ніжки, акцентуючи на пишних стегнах і пружних сідницях. Зухвалий погляд вона спрямувала в камеру.


Кім Кардашян у колготах і топі / Фото Instagram / @kimkardashian

Для іншого фото секс-символ обрала комплект нюдового кольору. У ньому вона позувала сидячи біля шафи, прикривши тендітну талію колінами. Вона розпустила довге хвилясте волосся, яке сексуально спадало по неймовірному тілу.

Безумовно, Кім Кардашян нанесла насичений макіяж у шоколадних відтінках, адже без косметики не обходиться жодна її зйомка. Перший образ вона поєднала з численними ланцюжками на шиї. Варто додати, що ці кадри розбурхали мережу, тому навіть безлад у гардеробі знаменитості не завадив фанам оцінити допис у понад 4 мільйони лайків.


Кім Кардашян у колготах і топі / Фото Instagram / @kimkardashian


Кім Кардашян у колготах і топі / Фото Instagram / @skims