Новина про те, що Кейт Міддлтон раптово звільнила від обов'язків свою вірну супутницю, яка протягом семи років завжди була поруч із нею, підірвала мережу напередодні, 11 жовтня. Про це повідомляє видання The Daily Mail.

Читайте також: Кейт Міддлтон, Меган Маркл і принци Вільям і Гаррі об'єдналися для рекламної кампанії: відео

Софі Агнью навчалася разом з Кейт Міддлтон на факультеті історії мистецтв. Тоді вона й не підозрювала, що потоваришувала з майбутньою дружиною британського принца. Так, дружба між ними забезпечила Софі посаду особистого помічника королівської пари. Протягом семи років вона віддано супроводжувала герцогів Кембриджських у поїздках, турах і навіть під час відпочинку.

До прикладу, під час королівського туру Австралією та Новою Зеландією вона була замічена разом з костюмами своїх роботодавців. Однак після заміжжя Софії її раптово звільнили з посади. Що цікаво, сталося це напередодні туру Кейт і Вільяма у Пакистан.

Софі так багато працювала на Кейт. Вона любила свою роботу і багато чим жертвувала. І ніколи не цуралася чорної роботи,
– сказали друзі Софії виданню.

Інше джерело, наближене до королівської сім'ї, підтвердило в коментарі для Daily Mail, що британку таки звільнили від обов'язків. За їхніми припущеннями, посада Софі Агнью була скорочена з метою знизити витрати Кенсінгтонського палацу.


Помічниця Кейт Міддлтон / Фото The Sun