Відомо, що королівське подружжя принца Вільяма та Кейт Міддлтон перебуває в 5-денному офіційному турі Пакистаном. Востаннє вони тут були 10 років. Відтак, у другий день туру вони здійснили три офіційних виходи, останній з яких відбувся у Pakistan Monument в Ісламабаді.

Читайте також: Кейт Міддлтон повторила образи принцеси Діани: фотопорівняння

Захід, який був організований британським верховним комісаром, відзначив досягнення пакистанської музики і культури, а також підкреслив важливість британо-пакистанських відносин. На прийом герцоги Кембриджські прибули в місцевому транспорті – розмальованому тук-туці.

Для події Кейт Міддлтон обрала смарагдове блискуче плаття з довгими рукавами від Jenny Packham із сумочкою в тон та масивними золотистими сережками. На одному з фото помітно, як Кейт тримає руки під животом, через що фанати чимдуж стали обговорювати ймовірну четверту вагітність герцогині, про яку точаться чутки не один місяць.

Читайте також: Кейт Міддлтон вагітна четвертою дитиною, – ЗМІ

Принц Вільям у свою чергу був одягнений в шервані – довге чоловіче напівпальто або піджак, які носять в країнах Південної Азії – від бренду Naushemian.