Лише вчора Кейт Міддлтон і принц Вільям здійснили рідкісний вихід з принцом Чарльзом та Каміллою в британському місті Лафборо. Тоді герцогиня продемонструвала елегантний образ у вбранні від культового Alexander McQueen. Проте власним прикладом вона доводить, що можна виглядати неперевершено навіть у буденному вбранні.

Читайте також: Кейт Міддлтон і принц Вільям здійснили рідкісний вихід з принцом Чарльзом та Каміллою

Сьогодні, 12 лютого, поїздка Кейт Міддлтон до відкритої ферми The Ark Open Farm у Північній Ірландії присвячена популяризації її благодійного проєкту під назвою #5BigQuestions, який передбачає поліпшення виховання майбутнього покоління завдяки анкетуванню населення.

Там герцогиня зустрілася з місцевими батьками, бабусями та дідусями, щоб почути їхні поради щодо становлення наймолодших членів суспільства. Вона також присвятила час дітям, разом з якими погодувала тварин ферми.


Кейт Міддлтон під час поїздки до Північної Ірландії / Getty Images

Для публічного виходу Кейт обрала вбрання, яке цілком відповідало місцю її робочої поїздки. Фермою вона прогулялася у вузьких чорних джинсах, куртці кольору хакі від бренду Troy London та високих коричневих чоботах від Penelope Chilvers. Свій аутфіт герцогиня доповнила легкою укладкою та макіяжем, обравши з аксесуарів лише розкішні золоті сережки.


Кейт Міддлтон під час поїздки до Північної Ірландії / Instagram / @hellomag


Кейт Міддлтон під час поїздки до Північної Ірландії / Instagram / @hellomag

Варто зазначити, що візит до Північної Ірландії ознаменував майбутнє завершення туру Кейт Міддлтон, який присвячений благодійній ініціативі #5BigQuestions. Вже 21 лютого герцогиня підіб'є підсумки глобального проєкту, що покликаний розпалити "національну розмову" для тривалих змін у вихованні наступних поколінь.