Відомо, що після Brexit Сполучене Королівство активізувалось у напрямку торгівлі з країнами Африканського континенту, відтак Єлизавета II вирішила запросити всіх на інвестиційний саміт UK-Africa Investment Summit, щоб підкреслити важливість двосторонніх відносин.

Про один з останніх заходів: Принц Гаррі вперше прокоментував рішення відійти від королівської родини

Важливу подію не оминули і принц Вільям з Кейт Міддлтон. Для офіційного виходу від імені британської королеви Кейт одягнула червоне мереживне плаття від Needle & Thread за 635 доларів, яке для саміту спеціально вкоротили. Сукню стилісти доповнили сережками з червоним камінням від Soru Jewellery, маленьким клатчем в тон від Jenny Packham і червоними туфлями-човниками від Gianvito Rossi.


Принц Вільям і Кейт Міддлтон на прийомі в Букінгемському палаці

Щодо принца Вільяма, то він одягнув класичний темно-синій костюм, білу сорочку та темно-червону краватку в тон до образу дружини.


Борис Джонсон (ліворуч), принц Вільям (у центрі) і Кейт Міддлтон (праворуч)

На саміті також були: донька королеви Єлизавети II принцеса Анна, графиня Вассекська Софі та її чоловік – принц Едвард. Окрім них на саміт прибули глави держав і урядів з усієї Африки і прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. Подружжя герцогів Кембриджських мило всім усміхалось, спілкувалось із гостями та стало до групової фотографії.


Кейт Міддлтон віталась з главами держав Африки


Групове фото на саміті UK-Africa Investment Summit в Букінгемському палаці

Всі фото: Getty Images