Поїздку представниця британської монархії здійснила 12 лютого. Кейт Міддлтон відвідала шотландське місто Абердин, де поспілкувалась з місцевими жителями про ранній розвиток дитини. Окрім цього, герцогиня Кембриджська зустрілась з волонтерами та людьми, які пережили безпритульність в дитинстві. Ця зустріч була важливою для дружини принца Вільяма, адже так вона намагалась довідатись, як побутові умови впливають на формування характеру та світогляду дитини.

​Цікаво: Сучасна принцеса: як змінювався стиль Кейт Міддлтон після королівського весілля

Для цієї поїздки Кейт Міддлтон обрала блакитне пальто від бренду Reiss. Вартість одягу становить близько 330 євро, що в гривневому еквіваленті сягає 9 тисяч. Герцогиня Кембриджська вирішила врахувати модні тренди, відтак до верхнього одягу підібрала теплу водолазку такого ж кольору. До монохромного верху знаменита модниця одягнула приталені штани та взуття на стійких підборах.


Кейт Міддлтон у Шотландії / Getty Images


Розкішний вихід Кейт Міддлтон / Getty Images

Цікаво, що того ж дня дружина принца Вільяма відвідала місто Ньютаунардс, що в Північній Ірландії. Там Кейт Міддлтон відвідала ферму The Ark і поспілкувалась з британцями про виховання дітей. Герцогиня Кембриджська постала перед камерами у тій же водолазці та штанах, однак кардинально змінила свій образ завдяки буденній куртці з нашивними кишенями та черевикам без підборів.


Кейт Міддлтон під час поїздки до Північної Ірландії / Twitter / @KensingtonRoyal


Кейт Міддлтон під час поїздки до Північної Ірландії / Getty Images