Мама та дитина почуваються добре, обоє здорові.

Наразі герцогиня Кембриджська спить. Цю ніч вона проведе у лікарні святої Марії, де й пройшли пологи.

Як кажуть представники королівської родини, син знаходиться у тій самій палаті, що й мати. Разом з ними ночує принц Вільям.

Його найпершими словами-коментарем про народження стала фраза "Ми не були щасливішими".

До речі, у новонародженого буде титул принц Кембриджський.

Первісток Кейт Міддлтон і принца Вільяма важить близько 3,8 кг. Мати і син почуваються добре. У лікарні з ними залишився принц Вільям.

Близько 6.00 Кейт Міддлтон у супроводі чоловіка - принца Вільяма - приїхала до клініки Lindo Wing, повідомляє видання The Daily Mail.

Пологи в герцогині прийматимуть елітні лікарі на чолі з колишнім особистим гінекологом королеви Маркусом Сетчеллом.

Кейт Міддлтон віддала перевагу природнім пологам, тому процес може затягнутись. Незважаючи на це, біля клініки уже зібрались журналісти з усього світу.

Стать дитини поки що невідома - батьки не захотіли дізнаватись про це до народження свого первістка.

З появою малюка на світ кур'єр доставить підписаний лікарями акт про народження в Букінгемський палац. Першими про народження дізнаються члени королівської родини.

Згодом публічне оголошення вивісять на воротах палацу, і тільки після цього відповідні повідомлення з'являться в соціальних мережах, зокрема в Twitter і Facebook.

Джерело з палацу повідомило також, що принц Вільям відразу ж після народження малюка подзвонить бабусі. Тобто королева однією з перших дізнається про те, на що чекають мільйони людей.

Читайте також: Ставки на майбутню дитину принца Вільяма і Кейт Міддлтон стали рекордними у Великобританії

ОНОВЛЮЄТЬСЯ