Королівський палац поділився роликом на офіційній сторінці герцогів Кембриджських в інстаграмі. Вона розповіла про дослідження, виконані на замовлення Королівського фонду. Кетрін поділилася, що люди в переважній більшості вважають, що майбутнє дитини не визначається заздалегідь при народженні. Однак більшість не розуміє особливої важливості перших років.

Дивіться також У чорному піджаку і кофті: Кейт Міддлтон показала бездоганний осінній образ – відео

Кейт Міддлтон розповіла, що, відповідаючи на запитання, 98% опитуваних сказали, що виховання має важливе значення протягом усього життя. Проте лише кожен четвертий визнає особливе значення для життя дитини перших п'яти років.

Образ Кейт Міддлтон

Герцогиня зняла ролик, сидячи на дивані, на тлі панорамного вікна. Вона постала перед камерою в елегантній сукні розкішного синього кольору. Вбрання мало вишукане декольте і застібалося на ґудзики. Струнку талію дружина принца Вільяма підкреслила за допомогою чорного лакованого ременя.

Серед аксесуарів Кейт Міддлтон доповнила свій look лаконічними прикрасами: золотою підвіскою з круглим кулоном і сережками. Густе, розкішне волосся вона вклала у фірмові локони, а на обличчі зробила повсякденний макіяж з коричневими тінями на повіках і ніжно-рожевою помадою на губах.