Про це вона розповіла у Times.

Зірка розповіла, що коли дізналась про зради коханого, який був молодшим від неї на 20 років, була у справжньому шоці.

Моє серце було розбите. Я була на межі нервового зриву. Вирішила поїхати до Таїланду щоб повернути сили. Увесь тиждень я ні з ким не говорила. Там я відчула абсолютний спокій і зрозуміла, що готова йти далі,
– зізналася Кайлі.

49-річна зірка також зачепила тему материнства і з жалем зазначила, що вона так і не зможе стати матір’ю, хіба що мачухою. Своїх слів вона детально не пояснила, але можна припускати, що, можливо, вона не планує наважуватись на вагітність у її віці, або ж вона зовсім не може мати дітей.

Читайте також: Фергі вибачилася за сексуальне виконання гімну США: відео

"Не буду брехати: мені шкода, що я так і не відчула радості материнства. Але я змирилася з цим. Можливо, я ще зустріну чоловіка в якого будуть діти, і стану для них чудовою мачухою. Такої можливості я не виключаю", – зізналася артистка.


Кайлі Міноуг і Джошуа Сасс

Вона підсумувала, що зараз її серце відкрите для нових стосунків.

До слова, Кайлі і Джошуа почали зустрічатись у 2015 і згодом навіть оголосили про заручини. Однак, якщо вірити чуткам в ЗМІ, зірка дізналась про його численні зради і врешті вигнала з дому.

Хто така Кайлі Міноуг?

Кайлі Міноуг є відомою поп-виконавецею з Австралії, яка за свою творчу кар'єру випустила більше десятка студійних альбомів. Вона часто брала участь у різни проектах та навіть у 2011 році побувала на "Х-факторі" в Україні. Міноуг у 2000 році також стала володаркою "Греммі" та мала честь закривати Олімпійські ігри у рідній країні.

Артистку також знають як людину, яка успішно поборола ракову пухлину грудей у 2005 році. Через деякий час вона щасливо повернулась у шоу-бізнес. Міноуг ніколи не була одружена і немає дітей.