Навіть попри карантинні обмеження зіркова пара українського шоу-бізнесу відправилась на відпочинок за кордон. Для зимової відпустки вони обрали сонячні ОАЕ. Подружжя з задоволенням демонструє прихильникам своє дозвілля на курорті, а Катя Осадча замилувала новими фото на тлі заходу сонця, які показала в інстаграм-акаунті.

Читайте також Катя Осадча замилувала мережу в сукні з квітковим принтом: нове яскраве фото з Дубаї

Катя Осадча на тлі заходу сонця в Дубаї

Ведуча зізналась, що "колекціонує" заходи сонця з різних куточків світу. Для зустрічі заходу сонця в Дубаї подружжя обрало найвигіднішу локацію – піщаний пляж подалі від центру міста. За дивовижним дійством зіркова пара спостерігала лише вдвох без натовпу туристів.

Катя Осадча пригадала, як захоплено зустрічала захід сонця на Маврикії, на Сейшельських островах, в Одесі та на Самуї. Вона зізналась, що кадри, зроблені на острові в Таїланді, ледь не коштували чоловікові Юрію Горбунову здоров'я.

"На Маврикії сонце сідало напроти наших вікон, на Сейшелах через хмари повноцінно захід ми так і не побачили, в Одесі сонце з моря встає, і це неймовірна картина. Є історія, коли ми поїхали на пошуки заходу сонця на Самуї, і поки я з захопленням фотографувала помаранчевий диск, що пірнає у воду, Юру всього покусали комарі. Цей захід сонця Юра мені згадує до сьогодні", – поділилась Катя Осадча.

Образ Каті Осадчої

Для вечірнього виходу ведуча обрала романтичний образ. Вона одягла жовту сукню з квітковим принтом, відкритим декольте з зав'язкою і розрізами на рукавах. Look довершив капелюх з золотистим ланцюжком, яких у гардеробі зірки вдосталь. Волосся Катя Осадча зібрала у хвіст та підібрала сонцезахисні окуляри. На пляжі вона позувала босоніж.


Катя Осадча на тлі заходу сонця в Дубаї / Фото Instagram / @kosadcha


Катя Осадча на тлі заходу сонця в Дубаї / Фото Instagram / @kosadcha


Катя Осадча на тлі заходу сонця в Дубаї / Фото Instagram / @kosadcha