Українські знаменитості по-різному проводять новорічні та різдвяні канікули. Хтось залишається вдома та переглядає фільми, а хтось їде в Карпати чи теплі місця. Катя Осадча на особистій сторінці в інстаграмі показала, як вона проводить дозвілля.

Читайте також У розкішній сукні поруч з Потапом: Настя Каменських підкорила святковою атмосферою – фото

Нові фото Каті Осадчої

Українська телеведуча разом з Юрієм Горбуновим та друзями сім'ї вирушили на ВДНГ, щоб покататися на ковзанах. Катя Осадча вправно рухалась на льоду. Вона була одягнена в чорні широкі штани, яскравий жовтий пуховик та шапку. Зірка позувала перед камерою без макіяжу, продемонструвавши натуральну вроду.

Також Катя Осадча показала милі фото з усіма друзями та з чоловіком Юрієм Горбуновим, який одягнув чорні спортивні штани, синій пуховик і шапку.

У підписі до фото Катя Осадча розповіла про її історію катання на льоду. Телеведуча зазначила, що в дитинстві вона займалась фігурним катанням. Однак через насичений графік, це заняття поступилось музиці й танцям, за що вона досі шкодує.

Але стояти, їздити і падати мене встигли навчили і це залишилося на все життя. До речі, фігурному катанню вчать дорослих, і це ще одна моя мрія, після французької. Зараз виходить покататися чи не раз на рік і те завдяки тому, що нас організовують друзі,
– додала Катя Осадча.

Зірка також зауважила, що хотіла б піти на заняття з фігурного катання разом з друзями, щоб вже за рік вийти на ковзанку в формі.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч: