Нові світлини соціально активна Катерина Бужинська опублікувала на своїй сторінці в Instagram. Колаж з декількох фото, на яких дворічні Катя і Дмитрик, святкові торти та інші атрибути, зачарував шанувальників української артистки.

Читайте також: Маленька копія мами: Катерина Бужинська поділилася архівним фото

Поки що співачка віддає перевагу приховувати обличчя своїх малюків, тому на знімку на їхніх лицях прикріплені "емоджі" у вигляді кульок. Однак по світлині можна помітити, що святкування пройшло у тихому, сімейному колі. Спеціально для двійні зіркові батьки замовили рожево-голубий торт з великою двійкою на верхівці. На голівках винуватців свята були таких же кольорів капелюшки з надписами "Happy Birthday".

Зіркова мама побажала своїм дітям усмішок, радощів і любові, а також пообіцяла, що все це у них обов’язково буде.

Наші любі і кохані Дмитрик та Катруся!!! Більше усмішок і нових відкриттів, багато друзів, веселощів та ігор — все це у вас безсумнівно, буде. А також любов і захоплення батьків. Ви ростіть і радуйте своїми досягненнями маму, тата, бабусь, дідусів. Нехай ваші найзаповітніші бажання здійсняться, як можна швидше. Хай Господь вас береже,
– прокоментувала сімейне фото Катерина Бужинська.

Також декілька днів перед тим, на католицьке Різдво, Катя Бужинська поділилась зворушливим сімейним знімком. На ньому її чоловік Дімітар, вона та їхні діти постали в однакових домашніх вбраннях. Двійнята дивились мультфільми на планшеті, а подружжя фотографувалось біля ялинки та фільмували зворушливі моменти.