Катерина Бужинська виховує двох двійнят – Дмитра та Катерину, яким зараз 5 років. У своєму інстаграмі вона показала сумних дітей, які у своєму маленькому віці вже пізнали, що таке війна.

Читайте також Територія Росії викреслена з моєї географії, – Макс Барських вказав росіянам, де їхнє місце

На світлинах у блакитних вишиванках позував Дмитрик та Катеринка з традиційним синьо-жовтим віночком на голові. Діти тримали малюнки, які намалювали на тлі останніх подій в Україні.

Син Катерини Бужинської намалював танк, а донька – сонечко, український прапор та різнокольорові зображення людей. Зі сльозами на очах маленький хлопчик вимовив: "No war in Ukraine" (Ні війні в Україні).

Маленькі янголятка не мають знати, що таке війна! Вони не повинні ночувати у холодних підвалах та голодувати! Діти мають засинати під колискову, яку співає мама, а не під страшні вибухи агресора! Діти хочуть жити! Російська влада, кожна сльозинка наших дітей – на вашій совісті! Ви заплатите за все, що довелось пережили нам. Ми не забудете цього ніколи,
– заявила співачка.

Щоб побачити фото, гортайте праворуч

У своєму попередньому дописі Катерина Бужинська також звернулася до росіян. Вона показала жахливі наслідки того, що принесли окупанти на наші мирні землі. Україна зараз перебуває в суцільних руїнах, а ні в чому не винні люди змушені ховатися та тікати в інші країни від ворожих військ.

"Моє звернення до росіян! Зупиніть агресора, виходьте на мітинги!! Російські матері зупиніть ваших синів! Не пускайте їх на війну в Україну! Вимагайте припинити це пекло! Ні війні! Україна переможе хочете ви цього чи ні! Бог на нашому боці! Для нас це визвольна війна, за нашу землю і народ, а не «операція» як кажуть вам! Не будьте сліпі!", – заявила виконавиця.

Щоб побачити більше фото і відео, гортайте праворуч