Новий відеоролик з’явився на YouTube-каналі платформи 27 вересня. З моменту публікації його переглянуло майже 200 тисяч користувачів.

Читайте також: Останній сезон "Карткового будинку": названо дату виходу всіх серій

Якщо в попередньому тизері серіалу було показано, як Клер Андервуд (актриса Робін Райт) стоїть над могилою свого чоловіка Френка (актор Кевін Спейсі), то у новому відео жінка звітує перед народом за перші 100 днів на новій посаді. Раніше президентом країни був її покійний чоловік, але оскільки вона перебувала на посаді віце-президента, то після смерті Клер замінила його.

У тизері вона також оплакує Френка Андервуда і додає, що незважаючи на сімейні стосунки вона застерігає людей не вірити всьому, що він говорив протягом минулих п'яти років.

Дивіться тизер нового сезону "Картокового будинку":

Нагадаємо, що після секс-скандалу, в який вляпався Кевін Спейсі, компанія Netflix виключила актора зі складу серіалу та заявила, що шостий сезон стане останнім в історії "Карткового будинку". Головну роль у фінальному сезоні виконала серіальна дружина Спейсі – Робін Райт. Прем’єра шостого сезону відбудеться 2 листопада 2018 року.

Що відомо про "Картковий будинок"?Це американський серіал, який екранізувала кіностудія Netflix. У лютому 2013 року вийшла перша серія політичної історії, яка одразу ж отримала чималу популярність у світі. Знятий серіал за мотивами книги Майкла Доббса, а головні ролі в "Картковому будинку" зіграли скандальний Кевін Спейсі та Робін Райт.

У серіалі розповідається про конгресмена Френка Андервуда та його дружину Клер. Подружжя стратегічно та підступно завойовує владу в США і підкорює Білий дім. Через секс-скандал довкола актора Кевіна Спейсі 6 сезон "Карткового будинку" змінили, зробивши президентом Робін Райт.