Відео широко розповсюджується у соціальних мережах та нагадує про важливість духу та солідарності у такі кризові періоди.

Читайте також Українка, яка захворіла на коронавірус в Італії, повністю одужала

Пісня Canto della Verbena (І поки Сієна спить) – улюблена місцева народна пісня. Її жителі Сієни зазвичай співають для того, щоб висловити свою гордість за прекрасне тосканське місто.

Як коментують відео у мережі

Ролик у мережі опублікував письменник Девід Аллегранті.

У Сієні, місті, до якого я дуже прив’язаний, ти залишаєшся вдома, але співаєш разом, ніби на вулиці. Мене зворушили,
– підписав пост письменник.

Композитор, мовник і письменник Говард Гудоллл відповів йому: "Коли випадає вечір у замкненій Сієні, громадяни у своїх будинках співають разом, ніби вони на вулиці. Який зворушливий заповіт для музичних та відкритих людей Італії".

Інший користувач у твіттері написав: "Уявіть, що цілий світ співає так зі своїх будинків. Ні ненависті, ні нічого. Просто всі разом. Любіть це так сильно".

В італійській Сієні жителі з вікон разом співають пісні: дивіться відео

Така ініціатива знайшла відгомін у серцях громадян по всій Італії. Аби не впадати у розпач та відчувати підтримку одне одного, вони влаштовують подібні "квартирники", дотримуючись усіх належних заходів безпеки. Крім того, цілі райони аплодують лікарям та медсестрам, які борються за життя кожного пацієнта за критичних умов.

Коронавірус в Італії: основне

  • Серед європейських країн найбільше від коронавірусу постраждала Італія. Там захворіли понад 17 тисяч людей, померли – 1 тисяча 266 людей.
  • Спершу коронавірус поширився на північ держави, однак згодом охопив усю країну.
  • Італія стала першою країною у світі, яка через коронавірус ввела обмеження на території усієї країни.
  • Пересуватися у межах Італії можна лише з поважної причини – на роботу, через стан здоров’я або у зв'язку з сімейними обставинами.
  • Діє також заборона на публічні зібрання, зачинені перукарні, салони краси, заклади харчування, зокрема бари й ресторани.


Прості правила, які можуть врятувати життя / Картинка 24 каналу