Окрім розмови Каньє Веста з Дональдом Трампом, репер мав змогу поспілкуватись з Джаредом Кушнером, старшим радником і зятем Трампа, а також з донькою президента Іванкою Трамп.

Читайте також: Каньє Вест розізлився на Кардашян через зустріч з Трампом

На зустрічі Каньє Вест обговорив з президентом США питання щодо відбудови промисловості в США, тюремної реформи та заходи щодо запобігання бандитизму і насильницьких злочинів. На ланч репер Каньє прийшов у чорній сорочці з краваткою, надівши на голову червону кепку з гаслом Трампа "Зробимо Америку знову великою!". Вест зізнався, що ця кепка надає йому сил і він одягав її раніше.

Що цікаво, під час розмови Каньє Вест встав з-за столу і підійшов до Трампа зі словами: "Я люблю цього хлопця, дайте я його обійму". Президент у відповідь радісно потиснув реперу руку.

Варто додати, що Каньє Вест раніше вже зустрічався з Дональдом Трампом у 2016 році. Можливо, Вест хоче повторити візит, щоб влитись у близьке оточення президента, оскільки кілька місяців тому він відзначався гучними заявами в підтримку Трампа, а вуличні художники навіть побачили у співакові майбутнього главу держави.

Нагадаємо, що епатажна американська зірка Кім Кардашян зустрілася з президентом США Дональдом Трампом 31 травня, аби обговорити тюремну реформу та помилування. Вже на наступний день мережа вибухнула курйозними мемами у зв'язку з такою несподіваною зустріччю світської левиці і політика.