Джамала дала рідкісне інтерв'ю, в якому пригадала, як Kalush Orchestra радилися з нею перед фіналом Євробачення. Тоді артисти не знали, як правильно на конкурсі звернути увагу світу на події, які відбувалися на "Азовсталі".

Вас може зацікавити Кримськотатарський інструмент і вірш Симоненка: Джамала випустила альбом "Поклик"

Яку пораду Джамала дала Kalush Orchestra перед фіналом Євробачення-2022

Музиканти боялися, що через слова про війну в Україні їх можуть оштрафувати або вирізати з ефіру. Джамала порадила їм не хвилюватися і наприкінці виступу сказати те, що хочуть.

Я сказала: "Ви знаєте, що маєте встигнути сказати в останні три секунди виступу?". Якщо встигнете вкласти це в три секунди – молодці. Як ні – виріжуть. Так вони й зробили,
– пригадала Джа.

Артистка додала, що Kalush Orchestra радилися не лише з нею. Оскільки заява про війну стосувалася порушення правил конкурс, то колектив прагнув, щоб це завдало мінімальної шкоди нашій країні. Джамала зазначила, що найгірше, що могло статися, – штраф.

Однак Європейська мовна спілка з розумінням поставилася до заклику Kalush Orchestra, який був дуже ризикований, оскільки порушував правила конкурсу. Джамала підкреслила, що на Євробаченні музиканти представляють країни, вони виходять на сцену з прапорами. І якщо в Україні війна, то це не може залишатися осторонь. Kalush Orchestra цього року представляли країну, де триває війна.