Julik розповів, поки він, дружина та син замовляли сніданок, біля столика сидів дуже добрий, милий і чуйний собака. Тоді шоумен поцікавився в адміністрації закладу, чи є в нього господарі. Однак працівники не змогли відповісти на це питання.

Дивіться також 2 зірки: фото кота Левчика на руках у фронтмена "Антитіл" опублікували в інстаграмі

Julik про собаку

Син Julik – Денис купив корм для собак і нагодував песика. Тоді запитав: "А може ми б його забрали?". Шоумен попросив офіціантів, щоб вони через деякий час написали, чи з'явився господар.

Та ніхто за песиком так і не прийшов, тому шоумен і його дружина прийняли рішення забрати чотирилапого додому. Песика завезли до ветеринара, обстежили. Потім придбали всі необхідні ліки, помили його і прийняли до дружньої сім'ї

.
Julik з дружиною, сином і собакою / Фото з інстаграму Julik


Син Julik з собакою / Фото з інстаграму Julik


Син Julik з собакою / Фото з інстаграму Julik

Текст публікації Julik:

Тепер у нас є чотирилапий друг!

Історія дуже довга і складна. Минулими вихідними ми з сім'єю пішли поснідати в один заклад неподалік дому. Поки замовляли, біля нашого столику сидів він. Дуже милий, добрий, чуйний. Не всі люди такі. Ми вирішили поцікавитись в адміністрації закладу чий пес і чи є господар. На що працівники відповіли, що не знають та нічого не можуть сказати щодо цього питання.

Денися купив собачий корм, ми нагодували песика і почалося найцікавіше. Син грамотно поставився до питання. Здалеку почав говорити що вона самотня, що було б добре, якби її хтось забрав до себе. А потім запитав прямо: "Може ми б її забрали?".

Далі підійшли знову ж таки до офіціантів та попросили за деякий час написати, чи з'явився господар. Він не з'явився, тому ми з дружиною прийняли рішення забрати собаку до себе і дати цій милоті дах над головою.

Але ви уявіть: бідна тваринка сиділа цілий день біля столиків, на 27-градусній спеці, просячи у людей поїсти.

Приїхали, забрали, повезли до ветеринара. У лікаря дізналась що в Джесі (так ми назвали її ) є блохи і їй приблизно 2-3 роки. Приїхавши додому, покупали, обробили засобами від бліх та прийняли до нашої дружньої сім'ї.

Тепер Джесі наділена любов'ю, власним диваном та смаколиками. Денися отримує задоволення, спить разом з нею, вигулює та привчається до відповідальності.

А ті люди, які викидають тварин на вулицю, майте совість! Це просто не людяно! Друзі, дбайте про братів наших менших!