Коли Марті Сніткіній було 10 років, її сім'я переїхала в Київ. Дівчинку записали на заняття з танців та фортепіано. Саме вони й допоможуть знайти свій шлях.

Читайте також: Девід Селзнік – продюсер українського походження, який став легендою Голлівуду

Вступивши на факультет журналістики, вона одразу почала працювати – моделлю, ведучою на музичному каналі, і тільки побувавши на діджей-фестивалі, зрозуміла, чим хоче займатися.

Juicy M (Марта Сніткіна)
Juicy M (Марта Сніткіна)

Жінкам важко розкрутити своє ім'я в електронній музиці. Усі звикли, що за пультом повинен стояти чоловік. Марта не злякалася. Якщо ти професіоналка, то стать уже не має значення. Заявити про себе допоміг YouTube.

Дівчина записала, як міксує музику одразу на чотирьох сіді-джеях, і це відео стало вірусним. Найбільше дивувало діджеїв, як вона може зводити музику без навушників. Посипалися коментарі, мовляв, це вже записаний трек, а Juicy M лише імітує рухи.

Відео Juicy M викликало шквал негативних коментарів

Доки всі сварились у коментарях, дівчина набрала 37 мільйонів переглядів, а потім і взагалі зробила такі записи своєю фішкою.

Секретом своєї популярності називає працьовитість. Марта постійно у русі. Новим домом зараз стали Лос-Анжелес та Барселона. При цьому в інтерв'ю просить називати її українською ді-джейкою.

Juicy M (Марта Сніткіна)
Juicy M (Марта Сніткіна)

Шалена кар'єра не стала перепоною для створення сім'ї. Марта – мама двох дітей, яка не припиняла виступів навіть під час вагітності.

Зараз у неї підписаний контракт із одним із потужних лейблів електронної танцювальної музики – ArmAda Music, тому попереду ще більше роботи.

Початківцям українка радить працювати над власним стилем, активно використовувати соцмережі і сміливо виставляти свої роботи. За нею у Facebook, наприклад, стежать майже 4 мільйони осіб.