Як відомо, трек Jerry Heil презентувала ще влітку 2019 року, тому композиція добре відома прихильникам співачки. Та тільки тепер вона вирішила оприлюднити яскраве відео до пісні.

Цікаво: Охрана-отмєна і Пушка: як співачки Jerry Heil та Alyona Alyona підірвали український YouTube

Хто така Jerry Heil?23-річна дівчина є висхідною зіркою українського шоу-бізнесу, яка часто створює кавер-композиції на хіти відомих зірок, а також пише власні пісні. Популярність отримала завдяки пісні #ОХРАНА ОТМЄНА, яку наразі прослухали більше 12 мільйонів разів на ютуб.

За словами артистки, режисерами ролика #ВІЛЬНА КАСА стали Діма Маніфест та Дмитро Шмурак. Вони вирішили з іронією показати людські стосунки у стилі супермаркетної саги. Сама Jerry Heil зізналась, що лейтмотивом кліпу є звична історія: хлопець завершує роман з дівчиною через її зайву вагу. Окрім цього, трек містить кілька послань, які співачка вирішила відверто прокоментувати.

"У трек я вклала декілька основних меседжів. По-перше, іронічне ставлення до побуту... По-друге, "люби мене дрищем і люби жиробасом" – прохання дівчини до хлопця побачити за зовнішньою оболонкою її душу, а не оцінювати "по обгортці". А також висміювання застарілих традицій і рамок, що змушують почуватися неповноцінно: ніби є певний вік, до якого потрібно одружитися і народити", – зазначила Jerry Heil.

Композиція увійде до майбутнього альбому артистки із назвою #Я ЯНА. Прем'єра платівки на ютуб-каналі відбудеться 27 вересня.

Дивіться новий кліп від Jerry Heil на пісню #ВІЛЬНА КАСА: відео

Jerry Heil – #ВІЛЬНА КАСА: текст нової пісні

Мою бабусю бісить,
Що я сиджу без діла,
Не маю чоловіка,
В 23 не народила.
Та це не зовсім правда,
Бо як сказав мій милий:
Ти стала виглядати так,
Що ніби трійню з'їла!

Приспів:
Обіцянки, цяцянки –
В радості й горі!
Обіцяв: любити,
А взимку – на море!
Дивився у очі
Так щиро і щиро!
Любитиму! – Битиму тебе
В голоді й жирі!

Моя каса тепер вільна!
Вільна, вільна каса!
Люби мене дрищом
І люби жиробасом!
Вільна, вільна каса!
Мильна, мильна драма!
Шукай мене в Черкасах! -
Я буду у мами!

І кожен раз як чую
Рідна вільна каса
Голос в голові шепоче
Можна, ти ж на Марсі
Чізбургер-меню,
Кока-кола більше льоду
Майка XXL oversize тепер в моді.

Приспів