Різдвяні свята є першим заробітком чи не для кожної дитини. Гроші за колядки та щедрівки – те, чого найбільше чекають діти у цей казковий період. Більшість з них ставляться до цього дуже серйозно і ретельно готуються. Молода виконавиця та вторка пісень Jerry Heil поділилася спогадами про Різдво з "Новим каналом".

Читайте також Діставали олів'є на митниці: Соня Плакидюк розповіла про новорічний курйоз

Jerry Heil про колядування на Різдво та плани

"Я з друзями з музичної школи колядуємо ось уже десять років поспіль. Колись ми вивчили інший альтернативний текст на музику Леонтовича "Щедрик". Тепер щороку чекаємо дня, коли підемо розносити щастя по будинках. Пам'ятаю, якогось року ми на одну людину заробили близько трьох тисяч гривень. Тоді зрозуміли, що це наша "золота жила" (сміється – Showbiz 24). Насправді, це відчуття, яке не можна ні з чим порівняти. Ти приносиш святість у дім, люди стоять, плачуть, а ти дійсно стаєш провідником свята", – розповіла знаменитість.


Яскрава Jerry Heil / Фото Пресслужба

Також зірка поділилася майбутніми планами. Вона зізналася, що періодично з'являються ідеї написати власну колядку чи щедрівку. Jerry Heil все своє життя співала в хорі і в новорічний період завжди виступала десь з фольклорними піснями. Саме це надихало її на власні твори.

"Цього року я вже записала TikTok-версію відомої колядки "Добрий вечір тобі, пане господарю". А в майбутньому хочу, створюючи музику до кінофільмів, наприклад, обов'язково вплітати туди такі етноелементи, як різдвяні пісні", – поділилася артистка.

Виконавиця наголосила, що всім потрібно пам'ятати традиції, але при цьому також створювати щось нове та яскраве.