Про це він публічно заговорив в інтерв’ю виданню The New York Times.

Як виявилось, незважаючи на трьох дітей та міцний шлюб, за якими спостерігали мільйони шанувальників, пара була на межі розлучення. І все через зради Jay-Z.

Читайте також: Стопами Пітта і Джолі: ще одна відома зіркова пара на межі розлучення

Іноді доводиться виживати. І коли ти переходиш в такий жорсткий режим, то і починаєш поводитися відповідно. Доводиться глушити всі емоції. Навіть з жінками ти залишаєшся емоційно закритим, ви не можете знайти спільну мову... У моєму випадку все набагато серйозніше. І от звідси це і вилазить: невірність,
– поділився Jay-Z.

Він додав, що пережив доволі непростий період у житті.

"Багато людей просто йде. Рівень розлучень такий високий, тому що більшість людей просто не бачать себе з боку", – зазначив артист.


Бейонсе і Jay-Z

Але впоратися з депресією йому допомогла творчість. Як відомо, у альбомі "Lemonade" Бейонсе підняла тему зрад чоловіка. Платівка самого Jay-Z "4:44" також була сповнена одкровеннями.

"При урагані найбезпечніше місце перебувати в його центрі. Так що найкраще місце просто посеред болю. Тут-то ми і сиділи. Так, було некомфортно і у нас було багато розмов. Найважча річ у світі – бачити на чиємусь обличчі біль, причиною якої став ти. Доводиться розбиратися з собою", – підсумував чоловік Бейонсе.