Останнім часом негативних пліток навколо Меган Маркл і принца Гаррі стає все більше і більше. Західні ЗМІ пишуть про її непорозуміння з Кейт Міддлтон, про сварки з принцом Вільямом, про дивакуваті заборони для чоловіка і про складні відносини зі своєю сім'єю зі сторони батька. Нещодавно на захист вагітної герцогині Сассекської стали її подруги, розказавши якою насправді чуйною і доброю вона є. Тепер коментувати ситуацію взявся Джордж Клуні.

Читайте також: Припини заподіювати біль, – батько Меган Маркл показав фрагменти листа від доньки

У своєму інтерв'ю для іноземного видання WHO він також заступився за Меган Маркл, прирівнявши її до загиблої принцеси Діани.

Я хочу сказати, що вони просто скрізь переслідують Меган Маркл. Вона – жінка на сьомому місяці вагітності, а її ганяють і ображають так само, як і Діану, її історія повторюється,
– заявив Джордж Клуні.

Також він додав, що пам'ятає наслідки такої поведінки журналістів.

"Ми бачили, як це закінчується. Я не можу передати вам, як мене засмучує те, як журналісти передають листи від дочки до батька і як вона отримує нечесне ставлення. Це безвідповідально. Я здивований", – закінчив актор.

До слова, нещодавно ходили чутки, що Джордж і Амаль Клуні стануть хрещеними батьками первістка принца Гаррі і Меган Маркл, однак в своєму інтерв'ю він заперечив правдивість цієї інформації.


Джордж і Амаль Клуні на весіллі принца Гаррі і Меган Маркл / Getty Images