Різдво Ірина Федишин традиційно відзначає з великою родиною, вирушаючи за місто до бабусі та дідуся. Однак після тривалого святкування співачка все ж повернулась до Львова та влаштувала сімейну прогулянку центром міста, яку показала в інстаграм-профілі.

Читайте також Ірина Федишин і Дзідзьо заколядували у Львові: красиве фото

Ірина Федишин у різдвяному Львові з чоловіком і синами

Вихід з сім'єю артистка влаштувала ввечері. Разом з чоловіком Віталієм Човником і синами Юрієм та Олегом вона відвідала головну ялинку міста та різдвяний ярмарок біля театру опери та балету. Родина зігрівалась чаєм, який прихопила з собою в термочашці.

Поблизу Львівської ратуші Ірина Федишин з коханим і дітьми насолодилась виступом вуличних музикантів та величезною ковзанкою просто неба. Сини зірки встигли покататися на крихітній та чи не єдиній сніговій гірці в місті, а старший Юрчик навіть встиг заколядувати святому Миколаю та отримати презент від чарівника.

Прогулялися різдвяним Львовом,
– лаконічно підписала зірка сімейні відео.

Образ Ірини Федишин для виходу у Львові

Для прогулянки Ірина Федишин обрала комфортний повсякденний образ, в якому її важко було впізнати. Вона одягла коротку шубу кремового кольору, яку поєднала з білим костюмом – худі та широкими штанами.

Look артистка завершила яскраво-червоними уггі та кепкою, за якою приховує обличчя від армії прихильників. Природну красу знаменитість довершила макіяжем з акцентом на очі, а волосся зібрала у низький хвіст.

Для перегляду всіх відео гортайте вправо