Як повідомляє ТСН, Ірена Карпа вирішила розповісти про саму церемонію. За її словами, вона з чоловіком влаштувала вечірку для друзів, де поєднала українську кухню та елітний алкоголь.

Читайте також: 57-річний актор Едді Мерфі одружиться з молодшою за нього моделлю, – ЗМІ

"Ми просто зробили вечірку для друзів, дуже розслаблену. Ми зняли лофт у Маре, там навіть був маленький басейн, де всі діти радісно купалися, тому що дорослі туди б не влізли. Концепція була така, що вина були французькі, бургундські і шампанське, а кухня – українська", – зізналась Ірена Карпа.

Обранцем співачки став нащадок роду легендарного письменника Віктора Гюго – Людовик-Кирило Требюше. За його словами, запальну Ірену Карпу він зустрів у Франції, в другий тиждень її переїзду.

Ми познайомилися з нею усього за 13 днів після того, як вона приїхала до Франції з дипломатичною місією. Це був обід наших спільних друзів,
– розповів Людовик-Кирило Требюше.


Ірена Карпа та Людовик-Кирило Требюше / ТСН

Чоловік довго залицявся до неї, згадує Ірена Карпа. До цього в Требюше був цивільний шлюб, в якому він прожив 12 років та мав 2 дітей. Однак нащадок Гюго наважився офіційно оформити стосунки з Іреною Карпою та освідчився їй. Згодом Требюше зізнався, що боявся втратити кохану, адже вона могла в будь-який момент повернутись до України.

"Він довго тягнув, казав, що хоче запросити мене до одного ресторану. Я думала, нащо мені той ресторан, а потім у мене промайнула думка: невже він мені зараз буде освідчуватись? Ми сідаємо, настрій ще не дуже, він каже: "Заплющ очі", і дає мені навпомацки коробку. З моїм життєвим досвідом зрозуміла, що це таке", – згадала освідчення Ірена Карпа.


Ірена Карпа вийшла заміж / ТСН

До слова, Ірена Карпа була двічі заміжня: перший чоловік співачки – український журналіст Антон Фрідлянд, другий – американський фінансист Норман Пол Хенсен. Від нього Карпа народила двох доньок.