38-річна Таране Алідусті, яка зіграла в оскароносному фільмі "Комівояжер", всього-на-всього опублікувала допис в інстаграмі. Вона попросила міжнародні організації отямитися після страти першого протестувальника проти чинного режиму. До смерті його засудили за нібито "ведення війни проти Бога".

Читайте також Гарві Вайнштейну світить ще 24 роки за ґратами: він зґвалтував ще оду модель

Іранську акторку затримали за пост в інстаграмі

Його звали Мохсен Шекарі. Кожна міжнародна організація, яка спостерігає за цим кровопролиттям і не вживає заходів, є ганьбою для людства,
– написала Таране Алідусті в профілі.

Таране Алідусті заарештували за пост в інстаграмі / Фото з соцмереж

Через кілька днів після публікації акторку заарештували через "відсутність доказів її тверджень". "Деякі знаменитості роблять заяви без доказів і публікують провокації, за що і були заарештовані", — йдеться в повідомленні державного інформаційного агентства Far News Agency.

Нагадаємо, раніше Таране Алідусті опублікувала в інстаграмі фото без хіджабу та з плакатом з написом "Жінки, життя, свобода". Так вона продемонструвала підтримку протестному руху. Після допису про Мохсена Шекарі її акаунт, де було 8 мільйонів фоловерів, видалений.

Алідусті з фільму "Комівояжер" свідомо не виїжджала з країни, пояснюючи це так: "Я підтримуватиму сім'ї заарештованих та вбитих і вимагатиму справедливості для них. Я боротимуся за свою домівку та заплачу будь-яку ціну за свої права".